Białe pudełka na ciasto

Najprostsze opakowania na ciasta i torty w naszej ofercie. Stworzone z myślą o użytkownikach ceniących sobie czystość i sterylność. Biały karton świetnie kontrastuje się z zapakowanymi produktami. Pudełka na ciasto występują w wariantach biało-białych i biało-brązowych, część z nich (biało-białe) została pokryta szklistą i estetyczną warstwą polietylenu (PE), która chroni karton przed wchłanianiem tłuszczu i wilgoci. Do opakowań polecamy też skompletowanie podkładów pod torty, okrągłe lub prostokątne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 30

Szybka dostawa kurierem w 24h

Głównym atutem naszego sklepu jest błyskawiczna i bezpieczna wysyłka za pośrednictwem kuriera UPS i DHL. Zamawiając towar w dni robocze do godz. 13:00, masz pewność, że otrzymasz swoją przesyłkę na następny dzień! Wszystkie nasze przesyłki są starannie pakowane i zabezpieczone folią przed wilgocią.

Gwarancja udanych zakupów

Jako współczesna firma doskonale rozumiemy, że w każdym biznesie najważniejszy jest klient, dlatego nasza zasada głosi, że zakupy w naszym sklepie muszą oznaczać 100% Twojej satysfakcji. Gwarantujemy Ci 30-dniową możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu.

Twój koszyk jest pusty

X