Podkładki pod tort - Prostokątne

Podkładki pod torty, to niezbędnik każdego cukiernika, bez solidnej podstawy transportowanie ciast i tortów jest niemal niemożliwe. Podkładki kwadratowe produkuje się najczęściej z grubej tektury litej o gramaturze 2400 gsm lub z grubej tektury falistej (3-warstwowej).

Gruby materiał to nie wszystko, każda tektura musi zostać dodatkowo zabezpieczona warstwą ochronną, która zapobiegnie wchłanianiu wilgoci i tłuszczu. Do tego celu najczęściej wykorzystuje się polietylen, laminuje się nim wierzchnią warstwę podkładek. Oprócz właściwości zabezpieczających, zastosowanie laminatów zapewnia dodatkowy efekt dekoracyjny.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Szybka dostawa kurierem w 24h

Głównym atutem naszego sklepu jest błyskawiczna i bezpieczna wysyłka za pośrednictwem kuriera UPS i DHL. Zamawiając towar w dni robocze do godz. 13:00, masz pewność, że otrzymasz swoją przesyłkę na następny dzień! Wszystkie nasze przesyłki są starannie pakowane i zabezpieczone folią przed wilgocią.

Gwarancja udanych zakupów

Jako współczesna firma doskonale rozumiemy, że w każdym biznesie najważniejszy jest klient, dlatego nasza zasada głosi, że zakupy w naszym sklepie muszą oznaczać 100% Twojej satysfakcji. Gwarantujemy Ci 30-dniową możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu.

Twój koszyk jest pusty

X