Małe minima logistyczne

Większość naszej oferty jest dostępna już od kilku sztuk.

Specjalna oferta B2B

Sprzedajesz słodkości? Napisz do nas i odbierz login i hasło do strefy B2B. sprawdź szczegóły...

Wysyłka w ten sam dzień

W dni robocze wysyłamy w ten sam dzień zamówienia złożony do godz. 12:00. Kurier InPost i Paczkomaty.

O nas

Początki

Dawno, dawno temu, za czasów Ustawy Wilczka, świat biznesu wyglądał zupełnie inaczej. Rynek był chłonny i zdecydowanie należał do dostawców. Był to okres, w którym stawialiśmy swoje pierwsze kroki. Model biznesowy był banalny – kupić i sprzedać, gdzie pomiędzy kupić a sprzedać nie wydarzało się w zasadzie nic nadzwyczajnego. Biznes po prostu był.

Chęć zmiany

Od zawsze czuliśmy pewnego rodzaju niedosyt, chcieliśmy wypełnić pustkę pomiędzy kupnem a sprzedażą. Na szczęście wraz z rozwojem nowych technologii i handlu internetowego, mieliśmy okazję się wykazać.

Pierwsze kroki

W 2013 roku uruchomiliśmy sklep internetowy i wysłaliśmy pierwszą paczkę zapakowaną tak starannie, jak prezent pod choinkę. Towarzyszyła temu duża doza ekscytacji i przemyśleń. Poczuliśmy, że tak właśnie wygląda przyszłość. Ograniczenia przestały istnieć.

budowa

Teraźniejszość

Obecnie, oprócz samego towaru, chcemy zaoferować Ci przyjemne doświadczenia oraz nowoczesne rozwiązania.Wszystko po to, aby zaoszczędzić Ci jak najwięcej czasu, który przecież możesz spożytkować na pracę nad firmą a nie w firmie. Twój biznes na to zasługuje. Z nami już nie musisz martwić się o terminowość dostawy czy dostępność towaru – całą logistykę związaną z opakowaniami zostaw nam, a Ty po prostu zajmij się tym co jest naprawdę ważne.

 

Przyszłość

Przyszłością naszej firmy jest przyszłość naszych klientów, każde nowo wprowadzone rozwiązanie jest wynikiem Waszych uwag i potrzeb. Jednego jesteśmy absolutnie pewni. Kolejne lata w Waszym towarzystwie będą pełne SŁODKOŚCI 🙂

 

Radosław Ratomski,
manager sklepu

Twój koszyk jest pusty

X