Małe minima logistyczne

Większość naszej oferty jest dostępna już od kilku sztuk.

Oferta dla biznesu

Sprzedajesz słodkości? Napisz do nas i odbierz login i hasło do strefy B2B. sprawdź szczegóły...

Wysyłka w ten sam dzień

W dni robocze wysyłamy zamówienia złożone do godz. 12:00 tego samego dnia. InPost i Paczkomaty.

O nas

Początki

Za chwil, kiedy Ustawa Wilczka rysowała obraz polskiego biznesu, wszyscy działali w schemacie „kup i sprzedaj”. Ten rynek, zdominowany przez dostawców, był naszym boiskiem, na którym zaczęliśmy od zera. Choć wydawałoby się, że w tym modelu biznesowym nic nie jest w stanie zaskoczyć, my od początku pragnęliśmy czegoś więcej.

Chęć zmiany

Nasza misja była jasna – wypełnić lukę pomiędzy momentem zakupu a sprzedaży czymś wyjątkowym. A kiedy świat otworzył przed nami drzwi do świata e-handlu, nasze marzenie nabrało kształtu.

Pierwsze kroki

W 2013 roku, z entuzjazmem porównywalnym do dziecka otwierającego prezent na Boże Narodzenie, wysłaliśmy naszą pierwszą paczkę z nowopowstałego sklepu internetowego. Wiedzieliśmy, że właśnie tak będzie wyglądać nowa era handlu. Limity przestały istnieć.

budowaRozpoczęcie budowy pierwszego magazynu.
pies „Bella” jeszcze żyje i ma się dobrze 🙂

Teraźniejszość

Dziś nie chcemy Ci oferować tylko produktu, ale całą gamę wrażeń i nowatorskich rozwiązań. Naszym celem jest oszczędzanie Twojego cennego czasu, dając Ci przestrzeń do rozwijania swojej firmy, a nie tylko pracy w niej. Twoja firma zasługuje na to, by skupić się na tym co kluczowe, a my weźmiemy na siebie troskę o terminowe dostawy i dostępność towaru. 

Przyszłość

Wierzymy, że przyszłość naszej firmy jest nierozerwalnie związana z Waszymi potrzebami. Wprowadzane przez nas innowacje są odpowiedzią na Wasze sugestie. Jesteśmy pewni jednego: kolejne lata, spędzone w Waszym towarzystwie, będą słodkie jak nigdy dotąd! 🙂 

Radosław Ratomski,
manager sklepu

Nasz pierwszy magazyn w trakcie przyjmowania dostawy.

Nasz drugi magazyn otwarty w 2021 roku.

Twój koszyk jest pusty

X